Вовк Олена Іванівна

доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри англійської філології

ННІ іноземних мов

роб. тел.: (0472) 37-12-23

1983–1988 р.р. – ЧДУ ім. Б. Хмельницького, диплом спеціаліста, кваліфікація «Англійська і німецька мови»;

1994–1997 р.р. – Київський національний лінгвістичний університет (аспірантура);

2008 – захист кандидатської дисертації зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови;

2011– доцент: 12ДЦ № 026222;

2014 – захист докторської дисертації зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Шкільний курс англійської мови та методики навчання (3-4 курси).

Методологія та організація наукових досліджень (4 курс).

Основи наукової комунікації іноземною мовою (магістратура).

Методика навчання іноземних мов у ВНЗ (магістратура).

Професійна діяльність:

професор кафедри англійської філології Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Нагороди:

2002 – Почесна Грамота Обласної Державної Адміністрації.

2006 – Знак «Відмінник Освіти України» від Міністерства освіти і науки України.

2009 – Подяка ректора ЧНУ ім. Б. Хмельницького А.І. Кузьмінського.

2011 – Почесна Грамота Академії педагогічних наук України.

2013 – Почесна Грамота від ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

2015 – Почесна Грамота Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації (Наказ від 30.09.2015 № 339-к/ос)

Напрям наукової діяльності:

Методика навчання англійської мови в молодшій, середній і старшій школі.

Методика навчання англійської мови у ВНЗ.

Навчання академічного письма англійською мовою.

Методологія та філософія освіти.

Надруковані праці:

Має близько 200 публікацій, серед яких монографії, навчально-методичні посібники, статті й тези конференцій українською, англійською та російською мовами.

Навчально-методичні посібники

1. Вовк О.І. Навчання англійської мови в початковій школі: теорія і практика. Навчально-методичний посібник / О.І. Вовк. – Черкаси: Вид. ФОП НечитайлоО.Ф., 2016. – 147 с.
  2. Вовк О.І. Навчання англомовного спілкування учнів початкової школи. Курс лекцій / О.І. Вовк, А.А. Костенко. Вид. 3-тє, випр. і доп. – Черкаси : Вид. Нечитайло О.Ф., 2016. – 155 с.
  3. Вовк О.І. Сучасний урок англійської мови в початковій школі: теорія і практика. Навчально-методичний посібник / О.І. Вовк. – Черкаси: Вид. ФОП Нечитайло О.Ф., 2014. – 147 с.
  4. Вовк О.І. Методика навчання англійської мови в аспекті комунікативно-когнітивного підходу. Навчально-методичний посібник / А.І. Кузьмінський, О.І. Вовк. – Черкаси : Вид. Чабаненко Ю., 2014. – 373 с.
  5. Вовк О.І. Комунікативно-когнітивна компетентність студентів-філологів: нова освітня парадигма / О.І. Вовк. – Черкаси: Вид. Чабаненко Ю.А., 2013. – 500 с.
  6. Вовк О.І. Когнітивні аспекти методики викладання англійської мови у вищих навчальних закладах / О.І. Вовк. Навчально-методичний посібник: – Черкаси: Вид-во «САН», 2010. – 506 с.
  7. Vovk, O.I. The Harmony of English Tenses / О.І. Vovk. Навчальний посібник. – Вид. 2-ге, доп. і переробл. – Черкаси: Вид-во «САН», 2010. – 186 с.
  8. Вовк О.І. Інтенсивне навчання англійської мови / О.І. Вовк. Навчальний посібник. – Черкаси: Вид-во «САН», 2010. – 192 с.