Руденко Іванна Анатоліївна

Кандидат педагогічних наук, викладач кафедри іноземних мов

Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

роб.тел.: +380472 35 13 82

email: flchair@ukr.net

2015 – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, здобуття ступеня «Кандидат педагогічних наук» зі спеціальності «Загальна педагогіка та історія педагогіки». Назва наукового дослідження – «Організація навчального процесу в системі підвищення кваліфікації учителів у Німеччині».

2012 р. – 2015 р. : Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького (аспірант кафедри дошкільної і початкової освіти)

2010 р. – 2011 р. : Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, здобуття ступеня «Магістр» зі спеціальності «Педагогіка вищої школи»

2002 р. – 2006 р. : Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, здобуття ступеня «Бакалавр» зі спеціальності «Філологія, мова та література (англійська, німецька)»

Досвід роботи:

2010-2015 – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, асистент-викладач кафедри іноземних мов

2015 р. – до цього часу – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, кандидат педагогічних наук, викладач кафедри іноземних мов Інституту іноземних мов.

Дисципліни

Іноземна мова за професійним спрямуванням (німецька), напрям підготовки «Туризм і готельна справа»

Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська), напрям підготовки  «Фізична культура і спорт», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта» Іноземна мова (німецька), напрям підготовки «Філологія, мова і література англійська»

Oпубліковані праці та статті:

Навчально-методичні посібники:

1. Л. Г. Кузнецова, І. А. Руденко «Білінгвальний (англо-німецький) посібник для студентів немовних напрямів підготовки («Рідна мова і дві іноземні»)». Навчальний посібник. – Черкаси : ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2012. – 80с.

Праці, опубліковані протягом попередніх 5 років, включають:

Статті в наукових фахових виданнях України: 7

Стаття в зарубіжному науковому виданні: 1