Костюк Тетяна Пантелеймонівна, старший  викладач

роб. телефон: 8(0472) 37-11-03

1981 – 1986 – Вінницький  педагогічний інститут імені Миколи Островського

«Вступ до літературознавства»  (1 курс)

«Аналіз літературного твору»  (3 курс)

«Шкільний курс зарубіжної літератури та методика її навчання» (3 курс)

«Історія російської літератури»  ( 3,4 курси)

Професійна діяльність:

1986 р. – 1987 р. –  лаборант кафедри російської літератури;

1987 р. – 2002 р. – викладач  кафедри зарубіжної літератури;

2002 р.  – до тепер  – старший викладач кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання

Напрям наукової діяльності та надруковані статті:

Історія зарубіжної літератури.

1. Костюк Т.П. Традиции Андрея Платонова в прозе Василия Шукшина. // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Випуск 6. – Черкаси: вид. Чабаненко Ю.А., 2016.
  2. Костюк Т.П. Связь философии Н.Федорова с художественным миром А.Платонова. // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Випуск 5. – Черкаси: вид. Чабаненко Ю.А., 2015.
  3. Костюк Т.П. Концепция любви в творчестве Андрея Платонова. // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Випуск 4. – Черкаси: вид. Чабаненко Ю.А., 2014.
  4. Костюк Т. П. Особливості художньої свідомості Джека Лондона. // Актуальні проблеми металінгвістики: збірник наукових праць. – Черкаси: Видав. Чабаненко Ю.А., 2013.
  5. Костюк Т. П.Образ матери в прозе Андрея Платонова.  // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Випуск 3. – Черкаси: вид. Чабаненко Ю.А., 2012.
  6. Костюк Т.П. Формульность и каноничность массовой литературы. // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Випуск 2. – Черкаси: вид. Чабаненко Ю.А., 2011.
  7. Костюк Т.П. Концепція мистецтва в романі Джека Лондона «Мартін Іден». // Вісник Черкаського університету. Вип. 159 Серія Філологічні науки / М-во освіти і науки України, Черкаський нац. ун-т. ім. Б.Хмельницького. – Черкаси: Видавництво ЧНУ ім. Б.Хмельницького, 2009.