Козюра Олена Василівна,  доцент,  кандидат філологічних наук

роб. тел. 0472- 37-11-03

е-маіl: Elena Kozyura @mail. Ru

1995 р. – 2000 р. – Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, здобула кваліфікацію вчителя російської мови  і літератури та зарубіжної літератури; англійська мова та література.

Диплом про підвищення кваліфікації «Вчитель англійської мови та літератури» (2001 р.)

Листопад 2006 р. – захист дисертації у спеціалізованій вченій раді   Інституту ім. Т. Г. Шевченка НАН України за спеціальністю – 14.01.04 – література зарубіжних країн.

«Історія зарубіжної літератури кінця 19 - початку  20 століття» (3 курс)

«Історія зарубіжної літератури 20 століття» (4 курс)

«Сучасний літературний процес» (4 курс)

«Антична література»  (1 курс)

Професійна діяльність:

2003 р. – 2006 р. – Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, викладач кафедри зарубіжної літератури;

2006 р. – 2009 р. - Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, в. о.  доцента кафедри зарубіжної літератури;

2010 р. – до цього часу - Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, доцент кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.

Напрям наукової діяльності та надруковані статті:

Західноєвропейська література.

Література США.

1. Козюра О. В. Система стильових засобів у романі Джона Фаулза «Колекціонер». – О. Козюра /Мова та культура: Проблеми загальної, германської, романської та слов'янської стилістики. – Горлівка, 2007. – С. 64-67.
  2. Козюра О. В. Міфологізований історизм як структурний і смисловий фактор сучасного постмодерністського роману. – О. Козюра / Східнослов'янська філологія. – Горлівка, 2004. – С. 166-174.
  3. Козюра О.В. Феномен постмодернізму : спроба визначення естетичної функції. – О. Козюра / Зарубіжна література в школах України. – 2005. - №6. – С. 18-20.
  4. Козюра О. В. Творчість Дж. Фаулза: деякі актуальні проблеми ідейно-естетичної інтерпретації. – О. Козюра / Літературний дискурс: генезис, рецепція, інтерпретації. Збірка матеріалів міжнародної конференції. Випуск 1 – К., 2003. – С. 197-199.
  5. Козюра О. В. Англійська література ХХ століття: шляхи розвитку. – О. Козюра / Вітчизняна філологія. – Черкаси, 2011. – С. 60-67.
  6. Козюра О. В. Стильові засоби роману «Жінка французького лейтенанта» Дж. Фаулза. – О. Козюра / Східнослов'янська філологія: збірник наукових праць. Випуск 9. – Горлівка, 2006. – С. 121-127.
  7. Козюра О. В. Художній світ Джона Фаулза: проблематика і поетика сюжету / Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. – Вип 3. – Черкаси, 2012. –С. 52-56 (0,4 др. арк.)
  8. Козюра О. В. Аллюзии и реминисценции в русcком символизме / Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. Збірник наукових праць. Вип. 5. – Черкаси, 2015. – С. 131–134.