Богданова  Інга  Василівна, доцент, кандидат філологічних наук

роб.тел.: 8(0472) 37-11-03

1990 – 1995 – ЧДПІ, диплом спеціаліста, кваліфікація «вчитель російської мови та літератури»;

травень 1999 – ВАК України присуджено науковий ступінь кандидата філологічних наук.

«Історія зарубіжної літератури середніх віків та Відродження» (І курс)

«Історія зарубіжної літератури ХVІІ - ХVІІІ ст.» (ІІ курс)

«Історія зарубіжної літератури ХІХ ст.» (ІІ-ІІІ курси)

«Сучасний літературний процес» (ІV курс)

Професійна діяльність:

Вересень 2000 р. – лютий 2002 р. – в.о. доцента кафедри зарубіжної літератури;

Березень 2002 р. – серпень 2009 р. – доцент кафедри зарубіжної літератури;

Вересень 2009 р. – до цього часу – доцент кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.

Нагороди:

Подяка від Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (2016 р.)

Напрям наукової діяльності та надруковані праці:

Зарубіжна література середніх віків.

Зарубіжна, зокрема, французька література ХІХ-ХХ ст.

Сучасна постмодерністська та масова література.

Віршознавство.

1. Богданова І.В. Теоцентричний чинник як детермінанта розвитку західноєвропейської літератури // Мова і культура. (Науковий журнал). – К.: Вид-чий дім Д. Бураго, 2011. – Т. 149. – С. 284– 291.
  2. Богданова І.В. Реалізм Ч. Діккенса: синтез елементів різних художніх систем // Мова і культура. (Науковий журнал). – К.: Вид-чий дім Д. Бураго, 2012. – Т. 155. – С. 293– 299.
  3. Богданова І.В. Філософія неотомізму і творчість Поля Клоделя // Вітчизняна філологія: теоретичні та методичні аспекти вивчення. – Черкаси: ЧНУ, 2015. – Вип. 5. – С. 120–127.
  4. Богданова І.В. Історична зарубіжна художня література. Навчально-методичний посібник. – Черкаси: ЧДУ, 2001. – 57 с.
  5. Богданова І.В. Словарь стиховедческих терминов. Учебное пособие. – Черкассы: ЧГУ, 2001. – 90 с.
  6. Богданова І.В. Історія зарубіжної літератури ХІХ ст. Романтизм. Методичні рекомендації до курсу. – Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2013. – 68 с.
  7. Богданова І.В. Історія зарубіжної літератури ХІХ ст. Реалізм. Методичні рекомендації до курсу. – Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2013. – 64 с.
  8. Богданова І.В. Історія зарубіжної літератури середніх віків та Відродження. Методичні рекомендації до курсу. – Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2014. – 112с.
  9. Богданова І.В. Історія зарубіжної літератури ХVІІ – ХVІІІ ст. Методичні рекомендації до курсу. – Черкаси: Видавець Чабаненко Ю.А., 2015. – 68 с.