Щур Світлана Миколаївна,

старший викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови

Корпус 3, к. 410
Телефон: 0472 45 30 95

Диплом спеціаліста, Київський національний лінгвістичний університет,

Сертифікат про завершення аспірантури, Київський національний лінгвістичний університет

Дисципліни викладання
Практика усного і писемного мовлення (2 курс)
Практична фонетика (2 курс)

Практична граматика (2 курс)

Професійна діяльність та нагороди

Викладацька діяльність  з 1996 р.

Дослідницькі інтереси та публікації
Методика викладання іноземних мов

Міжкультурна компетенція

Мовна медіація

Опубліковані праці:

Статті:

1. Щур С. М. До питання навчання медіації майбутніх філологів / С. М. Щур. - Іноземні мови: наук.-метод. журн./Київ. нац. лінгв. ун-т.- К.:Ленвіт, 2010 р.С.3- 7.
  2. Щур, С. М. Роль і місце медіації у навчальному процесі іноземної мови у вищому навчальному закладі/ Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Вип. 91. – Чернігів: ЧНПУ, 2010, - С .266-270.
  3. Щур С.М. Методичні принципи формування компетенції в медіації у майбутніх викладачів іноземної мови // Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Вип. 92. – Чернігів: ЧНПУ, 2011. – С. 334-338.
  4. Щур С.М. Компонент знання компетентності в медіації. / Актуальні проблеми менталінгвістики:VIIIМіжнародна наукова Інтернет-конференція 23-24 травня 2013 р., м. Черкаси
  5. Щур С.М. Головні чинники комунікативно-мовленнєвої ситуації медіативної діяльності / Комптентнісна парадигма розвитку мовної освіти у середній і вищій школах: сучасні виклики: Всеукраїнська науково-практична конференція 22-23 лютого 2013 р., м. Чернігів