Разан Алла Петрівна,

старший викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови

Корпус 3, к. 420

Телефон  0472453095

Черкаський державний педагогічний інститут імені возз’єднання  України з Росією. Спеціальність – вчитель англійської та німецької мов.

Дисципліни викладання

Практика англійської мови (1 курс)

Практична граматика англійської мови (1 курс)

Практична фонетика англійської мови (1 курс)

Латинська мова ( 1 курс)

Дослідницькі інтереси та публікації

Практична граматика англійської мови

Методика викладання мови

Когнітивна лінгвістика

Опубліковані праці:

1. Тестовий контроль у навчанні англійської мови : навчальний посібник для студентів І-ІІ курсів напряму підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)) / [Т. М. Кравченко (керівник), О. М. Чебан, С. А. Аліфанова, А.П. Разан та ін.]. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – 246 с.
  2. Аліфанова С.А., Разан А.П. Методика оволодіння граматичними знаннями  / С.А. Аліфанова, А.П. Разан // Інноваційні методики у викладанні іноземних мов : зб. наук. праць за матеріалами І Наук.-практ. семінару, 29-30 вересня 2013 р. / МОН України. Черкаський нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – С. 6-8.
  3. Alla Razan, Svitlana Alifanova “Teaching English through Reading// ХХ TESOL-Ukraine International conference: New vistas of research and Teaching: зб. наук. праць (англ.м.) – Черкаси: ФОП Третяков О.М., 2015. –  С. 144-145.
  4. Разан А.П. Пропозициональная  структура концепта «растение»в английском языке(на иатериале ассоциативного эксперимента) / А.П.Разан // Сучасні лінгвістичні студіЇ XXI століття. Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції. – Житомир: Вид-во Житомирського держ. ун-ту ім. Івана Франка, 2016. – С. 72-76.
  5. AllaRazan,Svitlana Alifanova “Skills in Reading // ХХI TESOL-Ukraine International conference: Global changes in Ukraine – global changes in English teaching in Ukraine: зб. наук. праць (англ.м.) – Черкаси: ФОП Третяков О.М., 2016. –  С. 160.