Петрова Оксана Борисівна,

старший викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови

Корпус 3, к. 420

Телефон  0472453095

Диплом спеціаліста, Київський лінгвістичний університет

Дисципліни викладання

Практика англійської мови (2 курс)

Практична граматика англійської мови (2 курс)

Дослідницькі інтереси та публікації

Практична граматика англійської мови

Фразеологія

Когнітивна  лінгвістика

Опубліковані праці:

1. Тестовий контроль у навчанні англійської мови : навчальний посібник для студентів І-ІІ курсів напряму підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)) / [Т. М. Кравченко (керівник), О.М. Чебан, С. А. Аліфанова та ін.]. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – 246 с.
  2. Петрова О. Б. Семантичні особливості лексико-граматичного класу іменників / О. Б. Петрова // Новаторські методики у викладанні іноземних мов : зб. наук. праць за матеріалами І Наук.-практ. семінару, 29-30 вересня 2013 р. / МОН України. Черкаський нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – С. 30-32.
  3. PetrovaO. Similies in Modern English: Structural and Functional Aspects /  О. Petrova // ХХ TESOL-Ukraine International coinference: New vistas of research and Teaching: зб. наук. праць (англ.м.) – Черкаси: ФОП Третяков О.М., 2015. –  С. 108 - 109.
  4. Петрова О. Б. Компаративні фразеологічні звороти на позначення людини / Оксана Борисівна Петрова // Актуальні проблеми металінгвістики: збірник наукових праць за матеріаламиVII Міжнародної наукової конференції (Черкаси, 23-24 травня 2013). – Черкаси, 2013. – С. 43-45.
  5. Oksana Petrova. Idiomatic comparisons of the type “As Bold as a Lion”/ Petrova Oksana // English in Globalized World: Book of papers of XVII TESOL – Ukraine International Conference, (Kamyanets-Podilsky, March 15-16, 2012). – Кам’янець-Подільський, 2012. – P. 134-135.