Аліфанова Світлана Анатоліївна,

старший викладач кафедри фонетики і граматики англійської мови

Корпус 3, к. 420

Телефон  0472453095

Черкаський державний педагогічний інститут імені 300-річчя  возз’єднання  України з Росією.

Спеціальність – вчитель англійської та німецької мов.

Дисципліни викладання

Практика англійської мови (2 курс)

Практична граматика англійської мови (2 курс)

Практична граматика англійської мови (1 курс)

Країнознавство ( 2 курс)

Дослідницькі інтереси та публікації

Практична граматика англійської мови

Фразеологія

Методика викладання мови

Опубліковані праці:

1.Тестовий контроль у навчанні англійської мови : навчальний посібник для студентів І-ІІ курсів напряму підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)) / [Т. М. Кравченко (керівник), О. М. Чебан, С. А. Аліфанова та ін.]. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – 246 с.

2.Аліфанова С.А., Адешелідзе М.О. Методичний посібник з практики англійської мови для студентів першого курсу заочного відділення. – Черкаси : Вид. від «Поліграфічний цент 306», 2014. -  104 с.

3.Аліфанова С.А., Адешелідзе М.О. Практика англійської мови / Навчально-методичний посібник для студентів першого курсу заочного відділення напряму підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)). – Черкаси : Вид. від «Поліграфічний цент 306», 2016. -  105 с.

4.Аліфанова С.А., Разан А.П. Методика оволодіння граматичними знаннями  / С.А. Аліфанова, А.П. Разан // Інноваційні методики у викладанні іноземних мов : зб. наук. праць за матеріалами І Наук.-практ. семінару, 29-30 вересня 2013 р. / МОН України. Черкаський нац. ун-т ім. Б. Хмельницького. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – С. 6-8.

5.Alla Razan, Svitlana Alifanova “Teaching English through Reading”  // ХХ TESOL-Ukraine International conference: New vistas of research and Teaching: зб. наук. праць (англ.м.) – Черкаси: ФОП Третяков О.М., 2015. –  С. 144-145.

6.Alla Razan, Svitlana Alifanova “Skills in Reading”  // ХХI TESOL-Ukraine International conference: Global changes in Ukraine – global changes in English teaching in Ukraine: зб. наук. праць (англ.м.) – Черкаси: ФОП Третяков О.М., 2015. –  С. 160.