Рудакова Людмила Пилипівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фонетики та граматики

Корпус 3, к. 420
Телефон: 0472 45 30 95

– Дніпропетровський державний університет в 1981 році

Спеціальність: англійська мова та література

– Київський національний лінгвістичний університет в 1997 році.

Спеціальність: 13.00.02 – теорія та методика навчання: германські мови

Публікації:

1. Англійська мова: Навч. посіб. для студентів І курсу напряму підготовки «Філологія» / [Т.М.Кравченко, А.П Разан, І.А. Гук та ін.] ;за ред. Н.В. Шпильової. – Черкаси : Вид. від. ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2012. – 362.
  2. Тестовий контроль у навчанні англійської мови : навчальний посібник для студентів І-ІІ курсів напряму підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)) / [Т.М. Кравченко (керівник), О. М. Чебан, С. А. Аліфанова та ін.]. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – 246 с.
  3. Рудакова Л.П. Навчання розуміння соціокультурної інформації при читанні англомовної художньої літератури (на матеріалі сучасної американської літератури): Навчальний посібник з домашнього читання для студентів спеціальності “Англійська і німецька мови та література” / Л.П.Рудакова. – Черкаси: Вид-во ЧНУ, 2005. – 68с.