Кравченко Таміла Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент,

завідувач кафедри  фонетики і граматики англійської мови

Корпус 3, к. 420

Телефон  0472453095

Черкаський державний педагогічний інститут

імені 300-річчя  возз’єднання  України з Росією.

Спеціальність – вчитель англійської та німецької мов.

Черкаський державний технологічний університет

Спеціальність: 10.01.04 – література зарубіжних країн

Дисципліни викладання

Практика англійської мови (2 курс)

Практична граматика англійської мови (1 курс)

Країнознавство ( 2 курс)

Дослідницькі інтереси та публікації

Сучасна американська література

Опубліковані праці та участь у міжнародних проектах:

1. Англійська мова: Навч. посіб. для студентів І курсу напряму підготовки «Філологія». Друге видання / [Т.М. Кравченко, А.П Разан, І.А. Гук та ін.] ; за ред. Н.В. Шпильової. – Черкаси, 2016. – 353 с.
  2. Kravchenko T. The Interactions between the International Actors / T. Kravchenko // ХХI TESOL-Ukraine International conference: Global changes in Ukraine – Global changes in English Teaching in Ukraine: Book of Convention Papers – Львів: ПП “Марусич”, 2016. – С. 96-98.
  3. Kravchenko T. / T. Kravchenko// Civil Society of the Eastern Partnership in Dialogue: Mutual Perceptions of the Eastern Partnership Countries, Russia and the EU. Дармштадт, Німеччина 1-19 листопада, 2015 р. Доповідь: Civil Society of Eastern Partnership in Dialogue: Mutual Perceptions of Ukraine, Russia and the EU. 11.2015 – 31.12.2015участь у проекті “Civil Society of the Eastern Partnership in Dialogue: Mutual Perceptions of the Eastern Partnership Countries, Russia and the EU”, 1-19.11.2015 - проходження стажування у Технічному університеті м. Дармштадт (Німеччина)
  4. Kravchenko T., Сheban O. Utopia: journey through time and Space towards real noland. Вісник Черкаського Університету. Серія Філологічні науки. №5 (338) – Черкаси, 2015 – С. 120-124
  5. Тестовий контроль у навчанні англійської мови : навчальний посібник для студентів І-ІІ курсів напряму підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)) / [Т. М. Кравченко (керівник), О.М. Чебан, С. А. Аліфанова та ін.]. – Черкаси : Вид. від ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2014. – 246с.
  6. Kravchenko T. N. Velychko M. A. The Idea of Woman’s Sensuality Disclosure (based on “Lady Chatterley’s Lover” by D. H. Lawrence and “The Awakening” by K. Chopin) / T. N. Kravchenko, M. A. Velychko // Humanities and Social Sciences in Europe: Achievements and Perspectives. Proceedings of the 1st International symposium (December 18, 2013), Volume 2. – Vienna, OR: «East West» Association for Advanced Studies and Higher Education GmbH, 2013. – P. 118-122.
  7. Кравченко Т.М., Кошмай С.М. Країнознавство США. Навчально-методичний посібник для студентів ІІ курсу інституту іноземних мов / Т.М. Кравченко, С.М. Кошмай. – Черкаси : ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2012. – 74с.
  8. Кравченко Т.М., Величко М.А. Топос Моря в романе Кейт Шопен «Пробуждение»/ Т.М. Кравченко, М.А. Величко // материалы X международной научно-практической конференции, г. Москва, 25-26 декабря 2012 г. / Науч.-инф. центр «Иститут стратегических исследований». – Москва: Из-во «Спецкнига», 2012. – С. 101.