Дворова Ксенія Василівна, викладач кафедри німецької філології

Корпус 3, к. 410

Телефон: 8 (0472) 45 30 95

2000-2005 – ЧНУ диплом спеціаліста, кваліфікація “вчитель німецької і англійської мови та літератури”

2011-2012 – ЧНУ диплом магістра, кваліфікація «викладач університетів»

Дисципліни викладання:

Німецька мова (1-3 курси)

Ділова німецька мова (5 курс)

Практика німецької мови (2 курс)

Семінар Гете-Інституту „Europa? Ich will es wissen“ (сертифікат від 30.12.2015)

Позанавчальна діяльність:

Керівник студентських наукових робіт (курсові роботи)

Профорг кафедри

Дослідницькі інтереси та публікації:

Структурні особливості німецьких прислів’їв про кохання

Структурно-семантичні особливості німецьких прислів’їв про кохання

1. Дворова К.В. Стилістичні особливості німецькомовних поетичних текстів про кохання / К.В. Дворова // Філологічні науки в умовах сучасних трансформаційних процесів: Матеріали міжнародної науково-практичної конференції: м. Львів, 13-14 листопада 2015 р. – Львів: ГО Наукова філологічна організація ЛОГОС, 2015. – С. 16-18.
  2. Дворова К.В. Структурно-стилістичний аналіз балади Ф. Шіллера «Рукавичка» / К.В. Дворова К.В. // Філологічні науки в системі сучасного гуманітарного знання ХХІ століття: Міжнародна науково-практична конференція, м. Одеса, 25-26 грудня 2015 р. – Одеса: Південноукраїнська організація «Центр філологічних досліджень», 2015. – С. 81-84.
  3. Дворова К.В. Структурно-семантичні особливості німецьких прислів’їв про кохання / К.В. Дворова // Наукові записки Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. Серія : Філологічні науки (мовознавство). – Кіровоград : Кіровоградський держ. пед. ун-т ім. В. Винниченка, 2014. – Вип. 129. – С. 307-311.