Стройкова Світлана Анатоліївна, кандидат філологічних наук, старший викладач

роб. тел.: 8(0472)45-30-95

1994-1999 – Черкаський національний  університет імені Богдана Хмельницького, диплом спеціаліста
2009-2012 – Одеський національний університет, диплом кандидата філологічних наук

Дисципліни викладання:

Практичні:

Німецька мова (І, ІІ, ІІІ, ІV, V курси)

Теоретичні:

Вступ до мовознавства (І курс)

Основи теорії другої мови (V курс, магістратура)

Позанавчальна діяльність:

Керівник наукового гуртка з проблем когнітивної ономасіології

Керівник студентських наукових робіт (курсові та магістерські роботи)

Професійна діяльність:

1999 – до цього часу: викладач кафедри німецької філології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницього.

Дослідницькі інтереси й опубліковані праці:

Когнітивна ономасіологія, когнітивне термінознавство

1. Стройкова С. А. Асоціативно-метафорична мотивація німецьких іхтіонімів (донорська зона АРТИФАКТ) / С. А. Стройкова // Вісник Черкаського університету. Серія «Філологічні науки». – –  Вип. 220. – С. 47 – 52.
  2. Стройкова С. А. Локативний мотиватору німецькій іхтіологічній номенклатурі / С. А. Стройкова // Мовознавчий вісник: Зб. наук. пр. – Черкаси : Черкаський нац. ун-т імені Богдана Хмельницького, 2014. – Вип. 19. – С. 185 – 190.
  3. Стройкова С. А. Змішана мотивація німецьких іхтіонімів / С. А. Стройкова // Вісник Черкаського університету. Серія «Філологічні науки». – 2014. – Вип. 300. – С. 58 – 62.
  4. Стройкова С. А.  Асоціативно-метафорична мотивація німецьких іхтіонімів (донорська зона НАТУРФАКТ) / С. А. Стройкова // Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Філологія». – Одеса : Міжнародний гуманітарний університет, 2014. – № 9. – С.
  5. Стройкова С. А. Пропозиційно мотивовані іхтіоніми в німецькій мові / С. А. Стройкова // Вісник Черкаського університету. Серія «Філологічні науки». – 2014. – Вип. № 27 (320). – С. 129–135.
  6. Стройкова С. А. Синонімія в німецькій іхтіологічній номенклатурі / С. А. Стройкова // Науковий вісник Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка. Збірник наукових праць. – Дрогобич, 2015. – № 3. – С. 273–277.