Піньковська Олена Сергіївна, викладач французької мови

Телефон: (80472) 453095

П’ятигорський Державний Педагогічний Інститут Іноземних Мов
Спеціалізована середня школа (Івано-Франківськ)

Дисципліна викладання
Французька мова (фонетика, граматика)

Позанавчальна діяльність

Куратор студентської групи

Наукова діяльність і публікації
1. Способи визначення семантичного навантаження неозначено-особового займенника “on” у французькій мові // Гуманітарний вісник. Серія – іноземна філологія. – Черкаси: ЧІТІ, 2000. – №4. – С.245-249.
2. Структурно-семантичні особливості фразеологічних одиниць з національно-культурним компонентом в українській, німецькій та французькій мовах // Міжвузівській збірник. Актуальні проблеми іноземної філології: Лінгвістика та літературознавство. – Бердянськ: БДПУ, 2009. – №3. – С.209-217.
3. Динаміка літературної норми сучасної французької мови (на прикладі молодіжних неологізмів) // Актуальні проблеми металінгвістики. Збірник наукових статей. – Черкаси: ЧНУ, 2009. – №6. – С. 43-45.