Калюжна Людмила Борисівна, викладач,

Заступник директора ННІІМ з виховної роботи

Телефон: 8(0472) 35-44-50

Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, Україна, диплом спеціаліста – спеціальність «англійська мова та українська мова і література»

Черкаський державний університет імені Богдана Хмельницького, Україна, диплом спеціаліста – спеціальність «практична психологія»

Черкаський національнийуніверситет імені Богдана Хмельницького, аспірантура, спеціальність 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія

Дисципліни викладання
Практика англійської мови
(3-й,  рік навчання)
Англійська мова(друга мова)
(3-й рік навчання)

Позанавчальна діяльність
Куратор студентської групи

Дослідницькі інтереси та публікації

Психологія життєтворчості.

Збереження психологічного здоров’я.

Травматерапія.

1. «Глибинно-психічні детермінанти творчості Марії Башкирцевої»- вісник Херсонського університету, серія «Психологія», 2015 рік, четвертий випуск.

2. «Творча діяльність як передумова збереження психологічного здоров’я особистості» // II Всеукраїнський науково-практичний семінар, 26 березня 2015р.,м. Дрогобич.

3. Використання біографічного методу для дослідження творчості Василя Симоненка. // Science and Education a New  Dimention. Pedagogy and Psychology, Vol. II(10). Issue: 20 – Hungary, Budapest, 2014. - С.118 – 121.

4. Особливості символічної репрезентації життєвого та творчого шляху особистості в авторській казці. // Вісник Одеського національного університету. Том 19. Випуск 1(31) Серія: Психологія. – Одеса: "Астропринт", 2014. – С. 74 – 79.