Лєвочкіна Світлана Владиславівна, старший викладач

Телефон: (80472) 354450

Черкаський державний педагогічний інститут, Україна, диплом спеціаліста

Дисципліни викладання
Практика англійської мови
(3-й, 4-й роки навчання)
Граматика англійської мови
(3-й рік навчання)
Американський варіант англійської
мови (5-й рік навчання)

Позанавчальна діяльність
Куратор студентської групи

Професійна діяльність і нагороди
Програма професійного розвитку для
викладачів ВУЗів, JFDP (2002-2003)

Наукова діяльність і публікації
Ономастика
Когнітивна лінгвістика

1. Лєвочкіна С. В. Course Materials in Grammar: Syntax: навчально-методичний посібник з практичної граматики / Уклад. С.В. Лєвочкіна, О.М. Заїковська. – Черкаси: 2013. – 122 с. (7,8 друк. ар.)
  2. Лєвочкіна С. В. Власні назви на позначення образів духовенства у фантастичному творі: процедура аналізу // Функциональная лингвистика: Материалы V Международного Крымского лингвистического конгресса “Язык и мир”. – Ялта, 30 сентября – 4 октября 2013. – С. 223-226 (0,48 друк. ар.)
  3. Лєвочкіна С. В. Навчально-методичний посібник «American Painting» для студентів III курсу з дисципліни «Практика англійської мови», напрям підготовки 6.020303 Філологія (мова і література (англійська)). Галузь знань 0203 Гуманітарні науки / Уклад. С.В. Лєвочкіна, О.Ю. Чернуха. – Черкаси: видавець Чабаненко Ю., 2012. – 53 с.
  4. Лєвочкіна С. В. Американський варіант англійської мови: Навчально-методичні матеріали до вивчення курсу / Уклад. С. В. Лєвочкіна. –  Черкаси : видавець Чабаненко Ю. А., 2010. – 19 с.
  5. Лєвочкіна С. В. До питання про функціонування власних назв у художньому творі // Збірник Волинського державного університету (конференція 5 червня 2009 р.). – 12 с. (0,5 др. арк.)
  6. Лєвочкіна С. В. Семантика власних назв // Вісник Черкаського університету. Серія: Філологічні науки. – Вип. 169. – Черкаси: ЧНУ, 2009. – С. 167-175.
  7. Деякі аспекти когнітивної теорії номінації // Науковий вісник Волинського національного університету імені Лесі Українки. – Вип. 5. – Серія «Філологічні науки». – Луцьк, 2009. – С. 266 – 270.
  8. Лєвочкіна С. В. Особливості номінації образів чарівників у фентезійному циклі Земномор’я Урсули Ле Гуїн. – Наукові записки Луганського національного університету ім. Тараса Шевченко : Зб. наук. праць (Пред’явлення світу в гуманітарних дискурсах ХХІ століття) (м. Луганськ, 22-23 квітня 2008 р.). – Серія “Філологічні науки”. – Луганськ: “Альма-матер”. – 2008. – Вип. VII. – Т.ІІІ. (0,4 др. арк.)
  9. Лєвочкіна С. В. Множинна номінація фентезійних персонажів (когнітивний аспект) // Науковий вісник Чернівецького університету. Серія “Слов’янська філологія”. – Чернівці : Рута. – 2007. – Випуск 356 – 359. (0,16 др. арк.)