Бунь Тетяна Михайлівна, викладач

Корпус 3, ауд. 403

Телефон: 8(0472) 37-13-25

Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, Факультет іспанської мови

Предмет викладання

Іспанська мова, Латинська мова

Позанавчальна діяльність

Куратор студентської групи

Професійна діяльність

Протягом 17 років працювала викладачем іспанської мови в школі. Наразі працює викладачем іспанської, латинської мови в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, Навчально-науковому інституті іноземних мов, на кафедрі теорії та практики перекладу.

Дослідницька діяльність і публікації

1. Методична розробка з аудіювання (старший етап, іспанська як третя іноземна мова). – Черкаси: ЧНУ, 2008.

2. Бунь Т. М. Практикум з теми „Espana”: Навчально-методичний посібник для студентів III курсу, іспанська як третя іноземна мова. Черкаси: видавець Чабаненко Ю., 2013. – 160 с. (7,55 друк. ар.)

3. Бунь Т.М. Тести для вступників до магістратури: Методичний посібник з дисципліни «Третя мова» (іспанська) для студентів 4,5 курсів освітньо-

кваліфікаційного рівня «Магістр» галузь знань 0203 Гуманітарні науки. Черкаси: видавець Чабаненко Ю., 2014. – 156 с. (9,75 друк. ар.)

4. Дієслівні конструкції в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2007.

5. Числівник в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2006.

6. Прикметник в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2005.

7. Іменник в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2004.

8. Вживання артикля в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова (початковий етап). – Черкаси: ЧНУ, 2003.