Бунь Тетяна Михайлівна, старший викладач

Куратор студентської групи

Професійна діяльність

Протягом 17 років працювала викладачем іспанської мови в школі
Наразі працює викладачем іспанської мови в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького, Навчально-науковому інституті іноземних мов, на кафедрі практики англійської мови

Дослідницька діяльність і публікації

1. Методична розробка з аудіювання (старший етап, іспанська як третя іноземна мова). – Черкаси: ЧНУ, 2008.
  2. Бунь Т. М. Практикум з теми „Espana”: Навчально-методичний посібник для студентів III курсу, іспанська як третя іноземна мова. Черкаси: видавець Чабаненко Ю., 2013. –   160 с. (7,55 друк. ар.)
  3. Бунь Т.М. Тести для вступників до магістратури: Методичний посібник з дисципліни «Третя мова» (іспанська) для студентів 4,5 курсів освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» галузь знань 0203 Гуманітарні науки. Черкаси: видавець Чабаненко Ю., 2014. –   156 с. (9,75 друк. ар.)
  4. Дієслівні конструкції в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2007.
  5. Числівник в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2006.
  6. Прикметник в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2005.
  7. Іменник в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова. – Черкаси: ЧНУ, 2004.
  8. Вживання артикля в іспанській мові: Методична розробка з курсу Іспанська як третя іноземна мова (початковий етап). – Черкаси: ЧНУ, 2003.