НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Бути викладачем - надзвичайно важка і кропітка справа, що потребує чималих зусиль, але, водночас, винагороджується вдячністю учнів, яким вдалося досягнути поставленої мети, завдяки засвоєнню необхідного матеріалу. 

Особливої уваги заслуговують молоді особи, що обрали непростий шлях вивчення іноземних мов. Їхньою наполегливістю та незламністю просто неможливо не захоплюватися! Завжди усміхнені та з палаючим вогнем в очах, ці студенти поглинають інформацію, старанно її обробляючи, інколи чогось не розуміючи, але скрупульозно виконуючи усі поставлені перед ними завдання. Ті, хто обрав вивчення англійської та інших мов, точно знають, які необмежені перспективи відкриють їм знання, набуті під час навчання в університеті. Хтось прагне подорожувати чи захоплюється фотографією та перебуває у пошуку нових об'єктів для світлин, хтось полюбляє спілкуватися з різними людьми і хоче розширити коло знайомств та дізнатися щось нове з культурної спадщини іншої країни, а є й ті, для кого іноземна мова - це шлях до отримання вищої освіти за кордоном. Сьогодні існує безліч чудових програм, за якими можна виїхати до іншої держави з метою роботи чи навчання. Така практика не лише суттєво розширює кругозір, але, що важливіше, допомагає поринути у іншомовне середовище і, таким чином, покращити свою розмовну (а в залежності від спільноти - й літературну) мову, а також збагатити словниковий запас. Тож мови справді розширюють горизонти і відкривають нові світи.

Наш університет нараховує чималу кількість студентів, сповнених жагою до знань, які прагнуть до самовдосконалення задля подальших звершень, що, безумовно, стають доступними лише освіченим людям. Та розум не єдине, чим можуть похвалитися наші учні: дружні та життєрадісні, позитивно налаштовані, вони з задоволенням долучаються до різних видів діяльності, що їх пропонує університет (окрім, власне, навчання, певна річ). Крім того, їхня нестримна енергія знаходить вивільнення у незліченних хобі. Талановиті і такі різні, справжні генератори новаторських ідей і переконань. І вони - наші майбутні випускники, що здатні змінити світ на краще.

                                                         

SP Simple Map