НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Випускники ННІ іноземних мов добиваються успіху не лише в Україні, а й за кордоном. Знання мов дозволяє нашим колишнім студентам працювати  в Польщі, Німеччині, Австрії та інших країнах по всьому світу. Останнім часом все більше «інязівців» переїжджають до Об’єднаних Арабських Еміратів. Там вони працюють у різних сферах – від готельно-ресторанного бізнесу до бортпровідників.

Ось що розповідає Дмитро Шарий, випускник ННІ іноземних мов 2014 року: “У Еміратах можна зустріти будь-яку національність, тому після інязу дуже цікаво не за книжками, а спілкуючись з іншими, порівняти мови, дізнатись їх особливості та навіть вивчити нові, хоч і на розмовному рівні. Радує, що дізнаючись, що ти з України, ставляться до тебе як до європейця . Ми стараємось не втрачати зв'язки з нашими випускниками і по можливості зустрічатись, ходити в кіно, допомагаємо за необхідності, а особливо новоприбулим’’.

Серед переваг роботи за кордоном Дмитро зазначає значно вищу порівняно з Україною заробітну плату. Не менш важливим є також міжнародний досвід спілкування з людьми з інших країн та  можливість дізнатись багато нового про інші культури, звичаї, поринути у цей світ з головою.  Наші випускники не втрачають можливості отримати досвід у зйомках в масовці до фільмів, серіалів або реклами, оскільки часто тут потребують європейців.

Тож колишні студенти ННІ іноземних мов намагаються на практиці застосувати знання, здобуті в alma mater, і навіть на чужині тримаються разом та згадують викладачів, які дали їм неоціненний досвід.

                                                         

SP Simple Map