Випуск - 2019

Останні новини

Дорогі мої випускники-бакалаври 2019!

Вітаю вас із завершенням іще одного важливого етапу – отриманням диплома бакалавра! Дехто ще продовжить навчання, інші ж попрощаються з альма-матер і будуть реалізовувати свої вміння й таланти уже в реальному житті. Дякую вам за два незабутні роки, які ми провели разом, опановуючи тонкощі німецької мови й перекладу. Проте це не єдине, чому ми навчилися. І я говорю МИ, бо я навчала вас, а ви – мене. Дякую за самовіддачу, за гарний настрій, за отриманий досвід, за обмін думками.

Згадую наше знайомство, як уперше із хвилюванням відчинила двері аудиторії, де сиділа моя 512, а далі і моя 513, пам’ятаю ваші зацікавлені й дещо сором’язливі погляди. Я безумовно сумуватиму за вами і вашою нестримною енергією. Бажаю кожному знайти своє місце, реалізуватися сповна і бути щасливими. Цінуйте кожну мить і любіть життя!

Щиро ваша

Юлія Опанасенко,

викладач кафедри теорії та практики перекладу

 


Дорогі мої незабутні і неповторні випускники групи 4-Ж!

Наше знайомство з вами почалося 1 вересня 2016 року, і з тих пір я маю радість спілкування з Вами! Впродовж цих незабутніх трьох років Ви були моєю надією, підтримкою і натхненням. Я знала, що будь-яка справа за яку Ви беретесь, буде успішною. Я дуже ціную почуті від Яніти слова – «Ви скажіть, що треба, а ми-все зробимо», які ніколи не розходилися з ділом. Дякую всім, хто наполегливо працював у студентській раді – Діані, Аліні, Яніті, Аліні та Дімі. Ви зуміли виховати і наступне покоління, яке підтримує започатковані Вами традиції.

         Згадуючи наші з Вами заняття, хочеться сказати, що я не зустрічала ще студентів, які б перевершили Вас своєю наполегливістю, старанністю чи працелюбністю. Ваші переклади були завжди оригінальними, витонченими і вишуканими, кожна презентація відображала багатство Вашого внутрішнього світу, кожна репліка демонструвала зважену і мудру життєву позицію.

         Вірю, що Ви зможете здолати будь-які труднощі у своєму житті, без турбулентності людина не оцінить краси польоту в спокійному режимі, без глибоких, а інколи і депресивних переживань не можливий особистісний ріст і розвиток. Без пізнання власної особистості неможливе пізнання світу. Бажаю Вам насолоджуватися життям вповні, творити, а іноді і витворяти. Хочу мати можливість милуватися Вашими художніми роботами та фото з незвіданих країв, читати Ваші твори і бестселери у Вашому перекладі. Не зупиняйтеся на досягнутому! Розвивайтесь! Будьте щасливими!

         Бажаю Вам особистого щастя, натхнення, здійснення мрій, успіхів, вдалої кар’єри та творчих звершень, кожному знайти свою стежину в житті, постійного прагнення до самовдосконалення, самореалізації, здійснення планів, задумів і мрій, благополуччя, радості, щастя і мирного неба над головою, здійснення омріяного, успіхів у сьогоденні і майбутті, радості відкриттів і нових перемог! Хай Вас любить доля!

З повагою і безмежною любов’ю,

Людмила Калюжна

 

                                                         

SP Simple Map