Випуск - 2019

Останні новини

Сьогодні колишні першокурсники отримують дипломи – один із перших та найважливіших документів  дорослого життя. Він – путівка у самостійний світ, де набуті знання все частіше ставатимуть у нагоді та відкриватимуть перед нові можливості та перспективи.

Завжди пам’ятайте і гордіться тим, що ви  випускники  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Навчально – наукового інституту іноземних мов.  Прославляйте рідну alma mater славетними вчинками та корисними справами.

Зичимо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.

Завідувач кафедри фонетики і граматики англійської мови,

доц. Кравченко Таміла Миколаївна

Життя іде і все без коректур.
І час летить, не стишує галопу……
Не знаю я, що буде після Вас,
в які природа убереться шати.
Єдиний, хто не втомлюється, – час.
А Ви живі, Вам треба поспішати.
Зробити щось, лишити по собі,
а ми, нічого, – пройдемо, як тіні,
щоб тільки неба очі голубі
цю землю завжди бачили в цвітінні…..
Життя іде і все без коректур,
і як напишеш, так уже і буде.
Але не бійся прикрого рядка.
Прозрінь не бійся, бо вони як ліки.
Не бійся правди, хоч яка гірка,
не бійся смутків, хоч вони як ріки.
Людині бійся душу ошукать,
бо в цьому схибиш – то уже навіки.
­­~ Ліна Костенко

Шановні випускники!

Щиро вітаю Вас з успішним складанням державних іспитів та отриманням диплому Бакалавра!

Сьогодні кожен з Вас відчуває смак перемоги, адже Ви відвідали багато курсів, вивчили багато дисциплін та склали багато іспитів. Одним навчання давалося порівняно легко, для інших – стало періодом важких випробувань, коли доводилося кропітливо працювати вдень і вночі, щоб нарешті бажана оцінка могла милувати око в заліковці.

Цей день назавжди закарбується в пам’яті: ошатне вбрання, квіти, привітання рідних та друзів, а головне – в руках тримаєте диплом, до якого так довго йшли.

Я Вам бажаю міцного здоров’я та процвітання, нехай роки, проведені у стінах університету стануть трампліном до успішної та якісної професійної діяльності. Цілий світ відкриває Вам двері, доріг багато, але який би Ви шлях не обрали, живіть чесно та гідно і ніколи не зраджуйте своїй мрії, шануйте батьків та не забувайте про свій університет, адже Вам тут завжди будуть раді, особливо на День Інституту.

Пам’ятайте, вища освіта не закінчується дипломом Бакалавра, завжди є можливість навчатися далі, адже диплом Магістра у сучасному світі дасть змогу розширити горизонти Вашої професійної діяльності.  Саме тому запрошую Вас до магістратури ННІІМ.

З побажанням успіху,

доцент кафедри практики англійської мови

Заїковська Оксана Михайлівна

SP Simple Map