Друк

        

Студентки спеціальності Філологія (Мова і література (німецька)) – цілеспрямовані, активні, старанні, талановиті, позитивні, а отже, успішні особистості. Застосування нових форм роботи на занятті «Практика німецької мови», завжди знаходило в групі зацікавлені відгуки та креативні рішення. З Вами приємно співпрацювати. Дякую Вам за доброзичливу атмосферу, яку ви створюєте навколо себе!

Окремо хотілося б висловити вдячність старості групи (Альоні Обіденко) за відповідальність, старанність та завзяту наукову діяльність. Альона, Ви надійна студентка, на яку завжди можна покластися))

Дякую нашим ініціативним студенткам: Оксані Мураховській, Анастасії Сіденко, Анастасіїї Тетеріній та Діані Шишковській за активну участь у громадському житті університету. Ви – прикраса нашої спеціальності на всіх заходах.

Дорогі випускниці, нехай доля буде прихильною до Вас! Реалізуйте всі свої задуми найближчим часом! Будьте рішучими, енергійними
й наполегливими! Бажаю Вам щасливого майбуття!!! (завідувач кафедри німецької філології, доцент В. А. Тесля)

 

Студентки 4 курсу відділення німецької філології запам'ятаються мені як дуже старанні і наполегливі у навчанні, дисципліновані, ввічливі, відповідальні, активні у студентському житті. За роки навчання в університеті вони стали справжніми філологинями, серед яких є і мої зірочки-діалектологині, якими я особливо пишаюся і яким я щиро дякую за успішну співпрацю у науковому гуртку з проблем німецької діалектології: Альоні Обіденко, Наталії Марчук, Оксані Мураховській, Анні Берліменко, Діані Шишковській. Хай усім нашим випускницям щастить на життєвій дорозі. (доцент Н. М. Поліщук)

 

Мої неперевершені студенти-випускники!

Згадайте наше перше заняття з практики мови. Якими очима Ви на мене дивилися, коли ми починали з алфавіту, опановували відмінювання дієслів та говорили на тему «Meine Familie». З кожним днем для Вас тут відкривався новий світ німецької мови, який кликав Вас рухатися і іти далі. Яким складним здавалося перше відзняте Вами відео. Та воно було особливим, байдуже, що містило декілька помилок. Але для 1 семестру 1 курсу – це був великий крок вперед. Я не можу із Вас виділити когось окремо, бо Ви для мене ціла єдина неперевершена група, яка завжди могла ставила перед собою цілі і успішно їх долала.  Гадаю, що Ви усі утвердилися як особистості, реалізували себе творчо. Та головне: Ви отримали тут знання, які нестимете далі у світ. Ви це зробили, Ви великі молодці!

Ваша Леся Олександрівна

 

 

Ви дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих на цілій землі.

Не тримайте синицю у жмені,

Хай вас кличуть удаль журавлі.

Ви до мрій своїх линьте крилато,

Не спиняйтеся, щоб не було...

Хай удачі в вас буде багато

І людське зігріває тепло.

А життя – це робота і диво.

В нім печалі і радощі є.

Йдіть упевнено, вперто, сміливо,

Вибирайте найкраще, своє!

Але, щоб усміхнулося небо

І удача жадана прийшла,

Самостійно трудитися треба,

Наполегливо, в поті чола.

Бо життя – це серйозно, не жарти,

Що посієте – те й зберете.

Манни з неба чекати не варто,

Ви завжди пам'ятайте про це!

 

Снісар Анна Вікторівна