Вітання випускникам!
Dear students!
Graduation is like a bridge to the next part of your life, and everything that got you here– knowledge, hard work, drive and confidence– is going to carry you across to the future you deserve.Always remember: There’s no limit to what you can do if you keep believing in yourself.

Дорога моя кураторська група!  Ми разом прожили ці цікаві, подекуди нелегкі, але надзвичайно різнобарвні чотири роки, пережили радості та невдачі, перебороли стресові ситуації та продовжили рух лише вперед. Так, вам довелося пройти тернистий шлях, проте, як відомо, лише так можна сягнути зірок. І вам усім обов’язково вдасться засяяти!

Любі мої випускники-перекладачі!

Блискавично промайнули чотири роки навчання в університеті – чотири роки, сповнені ентузіазму, сподівань, очікувань, хвилювань, нескінченних безсонних ночей, проведених за підручниками, перед екранами моніторів. Стільки дібрано еквівалентів, проаналізовано перекладацьких трансформацій, адаптовано іншомовних текстів!

Вітання випускникам!

Ось і віддзвеніло останнє повідомлення у Viber, що екзаменаційна комісія чекає вас зранку на зустріч у Google Meet, вже позаду хвилювання і безсонні ночі підготовки до іспитів, уже достойно захищений оригінальний кваліфак, а що далі? – Тільки вперед, до омріяної мети.

Вітання випускникам!

 Усе тече, усе змінюється! Так влаштоване наше життя – усе швидкоплинне! Ось так само пролетів час навчання, сповнений новими знаннями, новим сенсом життя, новими друзями.

Вітання випускникам!

Літо – пора розквіту та  побудови планів на майбутнє, підведення підсумків та радості від отриманих результатів. Закінчується червень, і до польоту у самостійне життя готуються окрилені здобутими знаннями і натхненні власними успіхами 125 випускників Навчально-наукового інституту іноземних мов, 19 з яких отримують дипломи з відзнакою.

Розробка програм нових навчальних дисциплін

Протягом другого семестру 2020-2021 н. р. учасники проекту Еразмус+ KA2 MultiEd працювали над розробкою програм нових навчальних дисциплін, які пілотуватимуться в ЧНУ вже з наступного навчального року. Онлайн зустрічі відбувалися на платформах Zoom та Moodle у двох форматах: загальні (для всіх учасників проєкту) та у невеликих робочих групах (для розробки конкретної програми).

Адреса та контакти

 м. Черкаси,

бульвар Шевченка, 79,

навчальний корпус № 3,

4 поверх, каб. 413, 415

 (0472) 36-03-22

 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© 2017 - 2021 НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Усі права захищені

Search